popup close image popup close image
Stosujemy pliki cookies (ciasteczka), żeby spersonalizować zawartość strony i analizować ruch na naszej stronie internetowej.
Zgadzam się
KLIENCI INDYWIDUALNI
Strona startowaKLIENCI INDYWIDUALNI
international money transfer online

Rachunek Worldcore dla płatności online to proste narzędzie obsługi transakcji naszych klientów

Otrzymuj wynagrodzenie od pracodawcy za pomocą przelewu bankowego, zasilaj każdą kartę kredytową Visa/Mastercard lub kartę debetową, dokonuj płatności online, przelewaj środki w e-walucie na debetową kartę prepaid oferowaną przez Worldcore, płać swoje rachunki lub kupuj towary - to wszystko jest możliwe dzięki Worldcore!

Rachunek dla klientów indywidualnych, jaki oferuje Worldcore, to wielofunkcyjne narzędzie finansowe zaprojektowane w taki sposób, aby dokonywanie płatności było czystą przyjemnością oraz odbywało się tak szybko i łatwo jak jest to możliwe.

Każdy posiadacz rachunku Worldcore ma pełny dostęp do wszystkich usług finansowych oferowanych przez Worldcore natychmiast po zakończeniu procesu weryfikacji. Możesz otrzymać wynagrodzenie bezpośrednio na rachunek Worldcore, złożyć wniosek o wydanie debetowej karty prepaid oferowanej przez Worldcore, dzięki której zamienisz dostępne saldo na gotówkę, dokonać przelewu międzynarodowego online, nabyć lub wybrać każdą obsługiwaną e-walutę i przelać na jakikolwiek rachunek bankowy, debetową kartę prepaid oferowaną przez Worldcore lub każdą kartę kredytową Visa/Mastercard czy jakąkolwiek inną kartę debetową, dokonywać przelewów bankowych w różnych walutach płacąc za towary i usługi - każda z tych czynności zajmie naszemu klientowi zaledwie kilka sekund w Worldcore. Co więcej, wszystkie płatności pomiędzy posiadaczami rachunków Worldcore są dokonywane natychmiast bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Łatwy do zrozumienia, korzystny dla finansów prywatnych

Usługi Worldcore są dostępne przez całą dobę, umożliwiając korzystanie z prostego i wygodnego panelu, bogatego zestawu materiałów pomocniczych oraz obsługi klienta świadczonej przez wykwalifikowany personel. Jedyne co musisz zrobić to otworzyć rachunek Worldcore za pomocą zaledwie paru kliknięć myszką oraz przejść proces weryfikacji tożsamości zgodnie z zasadami polityki Zapobiegania Praniu Brudnych Pieniędzy (AML) oraz wymaganiami polityki "poznaj-swojego-klienta" (KYC).

Gwarantujemy zgodę na uruchomienie rachunku Worldcore po upływie 48 godzin od momentu otrzymania dowodu potwierdzenia tożsamości oraz miejsca zamieszkania od klienta indywidualnego.

Przyjrzyj się bliżej zabezpieczeniom, jakie system Worldcore oferuje posiadaczom rachunków

Każdy rachunek Worldcore jest bezpieczny i zaprojektowany w sposób, dzięki któremu wszystkie płatności wychodzące są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem autoryzacyjnym, który klient otrzymuje za pośrednictwem usługi SMS lub poczty elektronicznej (e-mail). Zaleca się wykorzystywanie autoryzacji jednorazowym kodem SMS w celu lepszego zabezpieczania dokonywanych płatności. Korzystanie z usług Worldcore jest bezpieczne i wygodne dzięki wykorzystaniu zaszyfrowanego połączenia https. Jeśli dopiero zaczynasz korzystanie z usług Worldcore, wystarczy że otworzysz rachunek indywidualny i zaczniesz czerpać radość z korzystania z jednej z najbogatszych ofert usług finansowych dla płatności międzynarodowych jakie oferuje Worldcore.

Panorama 360◦ możliwości oferowanych przez Worldcore
  • Przyjmuj wynagrodzenie na wykonaną pracę lub usługi bezpośrednio na rachunek Worldcore;
  • Kupuj, sprzedawaj lub płać za towary i usługi za pomocą konta Worldcore;
  • Doładuj konto Worldcore każdą obsługiwaną e-walutą i wypłacaj środki finansowe w dolarach lub euro na każdy rachunek bankowy lub kartę Visa/Mastercard na całym świecie, za niewielką prowizję;
  • Wewnętrzne przelewy dla posiadaczy rachunku Worldcore bez żadnych opłat;
  • Kupuj dostępne e-waluty z salda posiadacza rachunku Worldcore;
  • Zamów dowolną ilość kart przedpłaconych oferowanych przez Worldcore, aby zamienić saldo rachunku na gotówkę do wypłacenia w każdym bankomacie na całym świecie za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.