popup close image popup close image
Za účelem personalizace obsahu na našich webových stránkách a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Pro jednotlivce
domovská stránka WorldcorePro jednotlivce
international money transfer online

Systém Worldcore zjednoduší vaše finanční transakce. Snazší už to být ani nemůže!

Nechávejte si zasílat výplatu od zaměstnavatele bankovním převodem, vkládejte prostředky na kreditní nebo debetní karty Visa/Mastercard/UnionPay, převádějte elektronické měny na vaši předplacenou platební kartu Worldcore, plaťte vaše účty nebo nakupujte zboží – To všechno vám nyní Worldcore umožňuje!

Osobní účet Worldcore představuje multifunkční finanční nástroj pro jednotlivce, který promění správu vašich plateb v čiré potěšení a snadnou a rychlou záležitost.

Ihned po dokončení ověření získá každý majitel účtu Worldcore přístup ke všem nabízeným finančním službám. Nechte si zaslat peníze bankovním převodem přímo na váš účet Worldcore, zažádejte o předplacenou debetní kartu Worldcore a převeďte váš disponibilní zůstatek na hotovost, nakupujte či převádějte prostředky pomocí některé z podporovaných e-měn na váš účet, předplacenou debetní kartu Worldcore nebo jakoukoli jinou platební kartu Visa/Mastercard/UnionPay, provádějte bankovní platby v různých měnách za zboží a služby –to vše můžete se Worldcore získat během několik vteřin. Navíc, všechny platby mezi držiteli účtů Worldcore jsou zcela zdarma a bez čekání.

Snadno pochopitelný a plný výhod pro osobní finance

Služba Worldcore funguje 24 hodin denně a nabízí jednoduché a pohodlné uživatelské rozhraní, množství podpůrných dokumentů a vysoce kvalifikovanou zákaznickou službu. Vše, co potřebujete je zřídit si několika málo kliknutími bezplatný osobní účet Worldcore a absolvovat proces ověření totožnosti pro dodržení souladu s pravidly boje proti praní špinavých peněz (AML) and pro identifikaci totožnosti klientů (KYC).

Garantujeme schválení účtu do 48 hodin od poskytnutí důkazu o totožnosti a trvalé adrese majitele účtu.

Bližší pohled na ochranu účtů

Účet Worldcore je zabezpečen takovým způsobem, že veškeré odchozí platby vyžadují dodatečnou autorizaci pomocí jednorázového kódu zaslaného na e-mailovou adresu nebo pomocí SMS. Pro vyšší úroveň zabezpečení důrazně doporučujeme využívat službu bezplatné autorizace transakcí pomocí SMS. Systém je provozován na zabezpečeném šifrovaném spojení HTTPS, který ze Worldcore činí bezpečnou a pohodlnou platební službu. Pokud právě začínáte se službou Worldcore, stačí si otevřít bezplatný osobní účet a ihned začít využívat širokou škálu našich finančních služeb.

Panorama příležitostí s platformou Worldcore
  • Přijímejte bankovní platby za svou práci či zboží pomocí bankovních údajů k vašemu účtu Worldcore;
  • Nakupujte, prodávejte či plaťte za služby nebo zboží ze svého účtu Worldcore;
  • Vložte na svůj účet Worldcore prostředky pomocí některé z podporovaných e-měn a zasílejte je v USD nebo EUR na jakýkoliv bankovní účet či platební kartu Visa/Mastercard/UnionPay, a to po celém světě a bez vysokých poplatků;
  • Provádějte bezplatné interní platby na ostatní účty Worldcore;
  • Nakupujte kteroukoli z podporovaných e-měn pomocí prostředků na vašem účtu Worldcore;
  • Objednejte si libovolný počet předplacených debetních karet Worldcore a proměňte svůj zůstatek v hotovost v rámci globální sítě bankomatů pomocí několika málo kliknutí.