popup close image popup close image
Stosujemy pliki cookies (ciasteczka), żeby spersonalizować zawartość strony i analizować ruch na naszej stronie internetowej.
Zgadzam się
FIRMY
Strona startowaFIRMY

Płatności globalne z datą dokonania operacji

Czy prowadząc swoją działalność gospodarczą rozważasz możliwość połączenia różnych przepływów finansowych w jedną usługę, a następnie rozdzielenia ich w innych sposób? Dzięki usługom oferowanym przez Worldcore, wiele podmiotów prowadzących działalność gospodarczą online i offline korzysta z wygody naszych usług finansowych, łączących w sobie:

international wire transfer

Usługa płatności globalnych, jaką oferuje Worldcore, umożliwia wysyłanie oraz otrzymywanie lokalnych oraz międzynarodowych przelewów bankowych bez ograniczeń dla każdej prowadzonej działalności pod warunkiem zgodności z przepisami międzynarodowymi. Przełącz się na Worldcore i korzystaj z szerokiej gamy usług finansowych - wysyłaj i odbieraj płatności bankowe w różnych walutach na całym świecie, zamieniaj pozostałe środki finansowej na rachunku Worldcore na gotówkę przy pomocy karty przedpłaconej oferowanej przez Worldcore lub wymieniaj je na jakąkolwiek walutę, wydawaj debetowe karty prepaid dla swoich klientów i pracowników, przelewaj środki na karty kredytowe i debetowe Visa/Mastercard na całym świecie - te usługi oraz wiele innych otrzymasz w ofercie Worldcore.

Worldcore to zautomatyzowany instrument finansowy, gotowy do dokonywania płatności klienta bez względu na porę dnia i nocy. Wszystkie płatności przychodzące są księgowane na rachunku wewnętrznym prowadzonym w USD lub EUR. Płatności dokonywane pomiędzy posiadaczami rachunków Worldcore są zwolnione z opłat.

0%
Stawki za przelewy dokonywane pomiędzy posiadaczami rachunków Worldcore (peer-to-peer)

Osobista strona z instrukcją dokonywania przelewów

Nie musisz rozumieć mechanizmów integracji API ani korzystać z usług programistów – wystarczy, że zaczniesz korzystać z usług bankowych Worldcore.

Wprowadź dane banku na swoim rachunku Worldcore, skopiuj link i udostępnij swoim klientom do pobrania ręcznego lub automatycznego.

global payments

Jak przyjąć przelew bankowy za pośrednictwem Worldcore?

Krok 1: Utwórz konto Worldcore;

Krok 2: Uzupełnij dane, aby przeprowadzić łatwy proces weryfikacyjny, wymagany przy potwierdzaniu tożsamości klienta indywidualnego i biznesowego zgodnie z zapisami Polityki Zapobiegania Praniu Brudnych Pieniędzy (AML) oraz wymaganiami polityki "poznaj-swojego-klienta" (KYC). Gwarantujemy księgowanie środków na rachunku w dniu dokonania operacji dla wszystkich posiadaczy rachunków biznesowych.

Krok 3: Przejdź do sekcji „Zasil rachunek”, aby uzyskać instrukcje dotyczące przyjmowania płatności bankowych.

Worldcore nie ogranicza ilości transakcji wykonywanych dziennie lub miesięcznie. Rozwiązanie Worldcore dla płatności umożliwia użytkownikom szybki dostęp do banku oraz płatności dokonywanych za pomocą e-waluty, debetowych kart przedpłaconych oraz płatności za pomocą kart Visa/Mastercard, a jego popularność rośnie z dnia na dzień.

Finansowe SPA dla Twojego biznesu

Usługi płatności, jakie oferuje Worldcore, pozwalają skutecznie uprościć zarządzanie finansami jakiejkolwiek działalności, prowadzonej zarówno online, jak i offline.

Jedyne, czego wymagamy od klienta, to dostarczenie pakietu podstawowych dokumentów dotyczących prowadzonej działalności oraz wyznaczenie aplikanta - osoby która będzie odpowiedzialna za zarządzanie kontem Worldcore zgodnie z przepisami dotyczącymi zapobiegania praniu brudnych pieniędzy (AML) oraz międzynarodowymi wymaganiami polityki „poznaj-swojego-klienta” (KYC).

Worldcore to idealne rozwiązanie dla płatności transgranicznych oraz wypłat globalnych na rachunki bankowe, płatności dokonywanych za pomocą e-waluty oraz kart kredytowych/debetowych - wszystko przy ponoszeniu minimalnych kosztów prowizji bankowej.