popup close image popup close image
Za účelem personalizace obsahu na našich webových stránkách a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Pro firmy
domovská stránka WorldcorePro firmy

A co kdyby se přání stalo realitou?

Co kdyby bylo možné spojit různé finanční toky do jediné služby s globální působností? Přidejte se ještě dnes k početné skupině online i offline podniků, kterým služby Worldcore zpříjemňují správu jejich podnikových financí:

international wire transfer

Služba Worldcore umožňuje odesílání a přijímání bankovních převodů prostřednictvím mezinárodního bankovního systému SWIFT jakémukoli podniku na světě bez omezení částky nebo účelu transakce. Svěřte své finanční toky Worldcore a užívejte si širokou škálu našich finančních služeb – zasílání a přijímání bankovních plateb v různých měnách po celém světě, převádění zůstatků na účtu na hotovost s naší předplacenou debetní kartou nebo na kteroukoli z podporovaných e-měn, vydávání předplacených debetních karet vašim klientům a zaměstnancům, globální zasílání prostředků na kreditní a debetní karty Visa/Mastercard/UnionPay a ještě mnohem více. To vše je nyní možné na jediné platební platformě.

Worldcore je automatizovaný finanční nástroj připravený zpracovávat veškeré vaše platby po celý den. Všechny příchozí platby jsou připisovány na interní účty v USD nebo EUR. Platby mezi majiteli účtů Worldcore jsou zdarma.

0%
poplatky za interní
p2p převody

Osobní stránka s vašimi pokyny pro bankovní převody

S platformou Worldcore není potřeba chápat veškeré mechanismy integrace API či využívat služeb programátorů.

Plně postačí získat bankovní údaje v příslušné sekci vašeho účtu Worldcore, zkopírovat odkaz a automaticky či manuálně je sdělit všem svým klientům.

global payments

Jak přijímat bankovní převody prostřednictvím Worldcore?

Krok 1: Vytvořit si účet u Worldcore;

Krok 2: Dokončete jednoduchý proces ověřování vaší totožnosti a údajů o podniku pro účely zachování souladu s požadavky boje proti praní špinavých peněz (AML) a identifikace totožnosti klienta (KYC). Swifhub garantuje schválení účtu ještě tentýž den pro všechny držitele firemních účtů;

Krok 3: Vstupte do sekce "Dobít účet" na vašem účtu, kde získáte pokyny pro přijímání bankovních plateb.

Denní nebo měsíční obrat na účtu není omezen. Služba Worldcore poskytuje podnikům rychlý přístup k bankovním platbám a platbám v elektronických měnách, předplaceným debetním kartám a hromadným platbám na platební karty Visa/Mastercard/UnionPay a její popularita každým dnem stoupá.

Finanční lázně pro vaše podnikání

Platební služby nabízené platformou Worldcore zcela zjednoduší finanční řízení jakéhokoli internetového i kamenného obchodu.
Vše, co potřebujete, je několik základních podnikových dokumentů a žadatele, tedy osobu, která bude váš účet Worldcore spravovat v souladu s mezinárodními pravidly boje proti praní špinavých peněz (AML) a pro identifikaci totožnosti klientů (KYC).
Worldcore je ideálním řešením pro přeshraniční platby a globálních výplaty na bankovní účty, operace s elektronickými měnami a využití kreditních/debetních platebních karet, a to vše za velmi nízké poplatky.