popup close image popup close image
Stosujemy pliki cookies (ciasteczka), żeby spersonalizować zawartość strony i analizować ruch na naszej stronie internetowej.
Zgadzam się

Kontakty

Strona startowaKontakty

Dane kontaktowe

Jednym z naszych głównych priorytetów jest wyjątkowo wysoki poziom obsługi klienta, który trudno znaleźć w dziedzinie płatności globalnych.

Nasz Dział Obsługi Klienta jest dostępny dla Państwa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki zaledwie kilku kliknięciom myszki można się skontaktować z naszym serwisem telefoniczne, za pomocą poczty elektronicznej, formularza kontaktowego czy za pośrednictwem osobistego doradcy klienta. Wystarczy wybrać najbardziej dogodny dla Państwa sposób, aby natychmiast uzyskać informacje – mamy pewność, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszej wydajnej i niezawodnej bramki płatności online!

Worldcore.eu
EUPSProvider s.r.o.

Adres siedziby:
Kremencova 186/7, Praga 1,
Praga, 11000, Republika Czeska

Adres poczty elektronicznej (e-mail): info@worldcore.eu

Numer telefonu +420 777 878 518

Dla działów marketingu i prasy:

Sean Patterson

Napisz do mnie: pr@worldcore.eu

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Twoja wiadomość nie została wysłana. Prawdopodobnie wykryto podejrzaną aktywność. Pole wymagane Name max length exceeded Wymagany e-mail. Niepoprawny adres e-mail. Pole wymagane Question max length exceeded Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.