popup close image popup close image
Za účelem personalizace obsahu na našich webových stránkách a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím

Pro vývojáře

domovská stránka WorldcorePro vývojáře
Připravené zásuvné moduly moduly Průvodce integrace API Api Integrační příručka SCI/pro obchodníka SCI

Rovnou začněte přijímat platby na vaší webové stránce!
Zásuvné moduly Turnkey pro okamžitou integraci

Vyberte plugin a dostanete instalační balíček:

ZASÍLEJTE HROMADNÉ PLATBY S WORLDCORE API

Přijměte platby na webové stránce! Nemyslete na zpracování ale jen na integraci. Začněte přijímat platby na své webové stránce jen pomocí několika kliknutí! Použijte zástuvné moduly pro okamžitou integraci. Vyberte si zásuvný modul a získejte instalační balíček.

Integrace rozhraní API je rychlá a snadná. Pročtěte si Průvodce pro vývojáře nebo si založte účet a začnete provádět hromadné platby ještě dnes.

přijmout podmínky na webové stránce

NULOVÉ POPLATKY

Jako alternativu k zasílání hromadných plateb máte také k dispozici funkci zpracování dávkového souboru. Stačí exportovat platební pokyny do dávkového souboru .CSV podle pokynů poskytnutých systémem, soubor nahrát v sekci Hromadné platby na účtu Worldcore a pak už jen veškeré platby realizovat několika málo kliknutími myši. Tato možnost nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti ani integraci rozhraní.

Podnikové platby jsou brnkačka!

SLUŽBA SCI PRO OBCHODNÍKY PRO PŘIJÍMÁNÍ PLATEB PŘES WEBOVÉ STRÁNKY

SCI (rozhraní nákupního košíku) je služba, která vám umožní přijímat platby v různých měnách přímo na vašich webových stránkách.

Přijímejte prostředky z kreditních karet, v elektronických měnách, bankovní převody nebo interní převody v systému Worldcore prostřednictvím jediného rozhraní. Žádné prodlevy a okamžité vypořádání příchozích transakcí vám umožní využít naše služby na maximum. Průvodce SCI pro vývojáře je k dispozici zde.

Vezměte prosím na vědomí, že pro získání služby pro obchodníky je nutné ověření účtu či vašeho podnikání. Pro určitě oblasti podnikání mohou být vyžadovány dodatečné způsoby ověření. O poplatcích za služby si přečtěte více zde.