popup close image popup close image
Stosujemy pliki cookies (ciasteczka), żeby spersonalizować zawartość strony i analizować ruch na naszej stronie internetowej.
Zgadzam się
O nas

Worldcore jest dostawcą innowacyjnych usług finansowych w internecie.

Dostawca internetowych usług płatności oferuje szeroką gamę ogólnoświatowych rozwiązań płatności, włączając dostęp do płatności bankowych, płatności e-walutą, przedpłaconych kart kredytowych, płatności masowych, wypłaty na dowolne karty kredytowe / debetowe Visa/Mastercard oraz międzynarodowe płatności dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Worldcore jest marką będącą własnością i zarządzaną przez EUPSProvider s.r.o. – dostawcą usług płatniczych licencjonowanym w Republice Czeskiej, podlegającym regulacji przez Narodowy Bank Czeski.

Firma została założona w 2014 przez silny zespół ekspertów działających w dziedzinie rynku finansowego, usług bankowych, finansów elektronicznych oraz sektora IT z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Za codzienne funkcjonowanie Worldcore odpowiedzialny jest zespół zaledwie 30 osób zrzeszonych w 5 działach firmy. Główna kwatera firmy mieści się w Pradze, stolicy Czech.

Aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług, EUPSProvider s.r.o. współpracuje jedynie z ekskluzywną grupą zaufanych partnerów, takich jak banki i największe sieci płatnicze na całym świecie. Nasz zespół zarządzający ciężko pracuje, by Worldcore stał się jeszcze bardziej funkcjonalny i ogólnoświatowy z miesiąca na miesiąc.

EUPSProvider s.r.o. jest firmą czeską, która działa na rynku usług płatniczych od 2014 roku. Numer identyfikacyjny firmy to 02226987.

Działania biznesowe EUPSProvider s.r.o. są licencjonowane i zawierają następujące usługi finansowe:

  • Usługi pozwalające na zdeponowanie pieniędzy na koncie płatniczym oraz operacje wymagane do obsługi konta płatniczego;
  • Usługi pozwalające na wypłatę pieniędzy z konta płatniczego oraz operacje wymagane do obsługi konta płatniczego;
  • Realizacja transakcji płatniczych;
  • Przekazy pieniężne.

Spędziliśmy ponad rok przeszukując przodujące rozwiązania płatności internetowych poszukując braków w ich istniejącym systemie płatności, celem zbudowania własnego systemu bez takich wad, by usługi płatnicze Worldcore stały się najwygodniejszymi i łatwymi w użyciu. Takie badania rynkowe pozwoliły nam rozwinąć ogólnoświatowe rozwiązania płatności elektronicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych, pozwalające na szeroki wachlarz usług finansowych dostępnych na całym świecie. Naszą misją jest komfort w zarządzaniu finansami naszych klientów i robimy co tylko w naszej mocy, by dostarczyć im jak najlepsze usługi.

Naszym celem jest zgromadzić jak największą możliwą liczbę usług płatności ogólnoświatowych, by zapewnić możliwość wysyłania i odbierania każdego rodzaju płatności przez pojedyncze konto usług Worldcore.