popup close image popup close image
Za účelem personalizace obsahu na našich webových stránkách a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
O nás

Worldcore je inovativní poskytovatel online finančních služeb.

Worldcore poskytuje širokou škálu finančních služeb, včetně bankovních plateb, plateb prostřednictvím elektronických měn, předplacených debetních karet, hromadných plateb na platební karty Visa/Mastercard/UnionPay, a to jak pro firemní, tak individuální klienty.
Worldcore je provozován českou společností EUPSProvider s.r.o., licencovaným poskytovatelem finančních služeb.

Společnost byla založena v roce 2014 silným týmem odborníků v oblasti finančního trhu, bankovních služeb, elektronických prostředků s více jak 10 lety zkušeností. Worldcore je obsluhován pouhými 30 lidmi pracujícími v pěti odděleních společnosti. Společnost sídlí v Praze, hlavním městě České republiky.

Za účelem zajištění vysoké úrovně služeb EUPSProvider s.r.o. spolupracuje výhradně se skupinou prověřených a špičkových finančních partnerů, včetně bank a největších globálních platebních sítí. Náš manažerský tým neustále pracuje na tom, aby byl Worldcore každý měsíc o něco funkčnější a rozšířenější službou.

EUPSProvider s.r.o. je česká společnost, která působí na trhu od roku 2014 pod značkou Worldcore.
Licencované obchodní aktivity společnosti EUPSProvider s.r.o. zahrnují následující finanční služby:

  • služba umožňující vložení peněžních prostředků na platební účet vedený poskytovatelem
  • služba umožňující výběr peněžních prostředků z platebního účtu vedeného poskytovatelem
  • provedení převodu peněžních prostředků
  • provedení převodu peněžních prostředků, při němž plátce ani příjemce nevyužívají platební účet u poskytovatele plátce

S cílem vytvořit ze Worldcore nejpohodlnější a nejsnazší platební službu na světě jsme strávili více než jeden rok výzkumem předních on-line platební řešení tak, abychom byli schopni identifikovat jejich nedostatky a vytvořit vlastní projekt, který by se těchto chyb vyvaroval. Výsledkem našeho výzkumu byl vývoj nového globálního platebního řešení pro jednotlivce i podniky, které nabízí celý soubor finančních služeb dostupných po celém světě. Naším posláním je klientům zajistit pohodlné řízení jejich finančních prostředků a poskytovat jim pouze ty nejlepší služby.

Naším cílem je zjednodušit použití internetového bankovnictví a elektronických převodů peněz a poskytovat možnost odesílat a přijímat platby prostřednictvím jediného účtu v rámci platební služby Worldcore.