popup close image popup close image
Stosujemy pliki cookies (ciasteczka), żeby spersonalizować zawartość strony i analizować ruch na naszej stronie internetowej.
Zgadzam się
Pomoc i Wsparcie
Strona startowaPomoc i WsparcieInstrukcje pomocy dla klientów
Instrukcje pomocy pomoc Często zadawane pytania (FAQ) Najczęściej zadawane pytania Skontaktuj się z nami Kontakty
Nie znalazłeś odpowiedzi na pytania albo potrzebujesz pomocy? Wyślij nam swoje pytania i jeden z naszych specjalistów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Video-przewodnik: jak zrobić przelew bankowy na konto Worldcore?

Konto Worldcore stwarza mnóstwo możliwości dla płatności wychodzących w dowolne miejsce na świecie.

PRZELEW BANKOWY NA DOWOLNE KONTO BANKOWE (SWIFT)

Aby dokonać płatności wychodzącej, należy wskazać konto, z którego zostanie ona zrealizowana, kwotę przelewu oraz dane bankowe odbiorcy płatności. Należy pamiętać o prowizjach – są trzy możliwości ich opłacenia. Prowizja za przelew może być pokryta przez nadawcę, odbiorcę, albo wspólnie. Istnieją również dwa rodzaje priorytetu płatności – Zwykły i Ekspresowy. W zależności od lokalizacji banku odbiorcy, przelew zwykły z banku do banku przeważnie dociera na konto bankowe odbiorcy w ciągu 2 do 3 dni roboczych. Ekspresowy elektroniczny przelew bankowy wysłany przed godziną 10.00 GMT zwykle zostaje zaksięgowany na koncie odbiorcy jeszcze tego samego dnia.

bank to bank money transfer

Przelew na konto w jednej z e-walut obsługiwanych przez Worldcore

Przelewy środków na konto w jednej z e-walut obsługiwanych przez Worldcore są bardzo proste i szybkie, a w przypadku większości celów przeznaczenia nawet natychmiastowe. Wystarczy wybrać konto, z którego zostanie dokonana płatność oraz kwotę i numer konta odbiorcy. W przypadku niektórych celów przeznaczenia płatność może trwać do 24 godzin ze względu na wymaganą weryfikację. Pełna lista obsługiwanych walut znajduje się w sekcji „Doładuj konto” na koncie Worldcore.

Przelew na dowolną kartę kredytową lub debetową Visa/Mastercard

Usługi płatnicze Worldcore umożliwiają doładowanie dowolnej karty kredytowej lub debetowej Visa/Mastercard w dowolnym państwie. Ze względu na niskie prowizje za przelewy jest to doskonałe rozwiązanie dla płatności masowych średniej wielkości.

Limity: 2 500 USD lub 1 800 EUR dziennie; 15 000 USD lub 12 000 miesięcznie

Video-przewodnik: jak zasilać karty Visa/Mastercard na całym świecie?

PRZELEW NA PRZEDPŁACONĄ KARTĘ WORLDCORE

Możesz wypłacać środki z konta Worldcore w gotówce w milionach bankomatów na całym świecie. Wystarczy zamówić kartę debetową Worldcore. Po otrzymaniu i aktywowaniu karty odwiedź sekcję „Karty debetowe” na swoim koncie Worldcore i doładuj kartę, przenosząc środki ze swojego bieżącego konta USD w Worldcore. Żądania zasilenia kart są przetwarzane dwa razy dziennie, co oznacza, że uzyskasz dostęp do swoich środków w przeciągu kilku minut do kilku godzin. Przedpłaconą kartę debetową Worldcore można uzyskać przy pomocy kilku kliknięć w sekcji „Karty debetowe” na Twoim koncie. Karta debetowa jest wysyłana pocztą tradycyjną, a jej dostawa może potrwać do 15 dni. Dowiedz się więcej tutaj Sekcja „Karty debetowe” …

Video-przewodnik: jak zasilić debetową kartę prepaid Worldcore?

bank to bank money transfer

Przelew wewnętrzny na inne konto

Jest to najprostsza i najbardziej opłacalna operacja. Aby wysłać płatność w obrębie Worldcore, trzeba tylko podać siedmiocyfrowy numer konta. W tym wypadku błędy w numerze konta są wykluczone. Przelew wewnętrzny jest darmowy zarówno dla nadawcy jak i dla odbiorcy. Wystarczy wybrać konto, z którego zostanie dokonana płatność, określić kwotę i numer konta odbiorcy, a po kilku sekundach pieniądze dotrą na wskazane konto.

Wewnętrzna wymiana waluty (USD<<<->>>EUR)

Worldcore oferuje usługę wymiany walut, która pozwala na przekształcenie salda USD w saldo EUR i odwrotnie przy najniższych prowizjach.

Masz więcej pytań?
Dodaj załącznik
Niepoprawny format pliku!
Nie udało się przesłać pliku. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.
Zanim się z nami skontaktujesz, zapoznaj się z instrukcją użytkowania serwisu
Twoja wiadomość nie została wysłana. Prawdopodobnie wykryto podejrzaną aktywność. Pole wymagane Name max length exceeded Wymagany e-mail. Niepoprawny adres e-mail. Pole wymagane Question max length exceeded Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.