popup close image popup close image
Za účelem personalizace obsahu na našich webových stránkách a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Nápověda a podpora
domovská stránka WorldcoreNápověda a podporapokyny pro zákazníky
pokyny Nápověda Často kladené dotazy | Worldcore FAQ Kontaktní údaje Kontaktní údaje
Nemůžete najít odpověď nebo potřebujete asistenci? Zašlete nám své dotazy a některý z našich pracovníků vás brzy kontaktuje.

Video průvodce: Jak zaslat z účtu Worldcore bankovní převod?

Se správou finančních prostředků Worldcore získáte řadu možností pro odchozí platby s celosvětovým pokrytím.

BANKOVNÍ PŘEVOD NA JAKÝKOLIV BANKOVNÍ ÚČET (SWIFT)

Pro provedení odchozí platby musíte zvolit účet, ze kterého budou prostředky odečteny, částku k převodu a bankovní údaje příjemce platby. Věnujte prosím pozornost poplatkům – máte na výběr ze tří možností. Poplatek za převod může být hrazen zcela odesílatelem, zcela příjemcem nebo jej mohou uhradit společně příjemce s odesílatelem. K dispozici jsou také dvě možnosti urgentnosti vaší platby – standardní a expresní. Standardní platby jsou obvykle připsány na účet příjemce během 2 - 3 pracovních dnů v závislosti na místě banky příjemce. Expresní platby učiněné před 10:00 GMT jsou obvykle připsány na účet příjemce ve stejný den.

bank to bank money transfer

Převod na účet v některé z podporovaných e-měn

Zasílat finanční prostředky na účet v některé z podporovaných e-měn je s Worldcore velice snadné, rychlé a téměř vždy okamžité. Stačí zvolit účet, ze kterého budou prostředky odečteny, částku a číslo účtu příjemce. Některé platby mohou pozdrženy až o 24 hodin z důvodu nutnosti kontroly. Kompletní seznam podporovaných e-měn je k dispozici v sekci «Dobít účet» na vašem účtu Worldcore.

Převod peněz na jakoukoli debetní nebo kreditní kartu Visa/Mastercard/UnionPay

Platební brána Worldcore nabízí možnost zaslat prostředky na jakoukoli kreditní či debetní kartu Visa/Mastercard/UnionPay v jakékoliv zemi. To představuje ideální řešení pro realizaci hromadných plateb středně velkých částek při nízkých poplatcích.
Limity: 2.500 USD nebo 1.800 EUR denně, 15.000 USD nebo 12.000 EUR měsíčně.

Video průvodce: Jak si dobít po celém světě prostřednictvím karty Visa\Mastercard\UnionPay?

PŘEVOD NA PŘEDPLACENOU DEBETNÍ KARTU WORLDCORE

Váš zůstatek na účtu Worldcore lze snadno přeměnit na hotovost pomocí milionů bankomatů po celém světě. Stačí zažádat o bezplatnou debetní kartu Worldcore, a jakmile ji obdržíte a aktivujete, přejděte do sekce «Debetní karty» na vašem účtu, kde ji dobijete pomocí převodu prostředků z vašeho účtu Worldcore v USD. Žádosti o financování karty jsou zpracovávány dvakrát denně, takže ke svým penězům budete mít přístup ve lhůtě od několika minut po několik hodin. Získat předplacenou, bezplatnou debetní kartu Worldcore můžete pouhými několika kliknutími v sekci «Debetní karty» na vašem účtu Worldcore. Debetní karta je doručována běžnou poštou a s dobou doručení až 15 dní. Přečtěte si více v Sekce «Debetní karty»…

Video průvodce: Jak si dobít předplacenou Worldcore debetní kartu?

bank to bank money transfer

Interní převod na jiný účet

Toto je nejednoduší a nejlevnější operace – pro zaslání platby v rámci systému Worldcore potřebujete pouze 7místné číslo účtu. Díky tomu je téměř nemožné se splést. Interní převod peněz je zdarma jak pro odesílatele, tak příjemce platby. Stačí zvolit účet, ze kterého budou prostředky odečteny, částku a číslo účtu příjemce a během několik vteřin budou prostředky připsány na cílový účet.

Interní devizová operace (USD<<<->>>EUR)

Worldcore poskytuje devizové služby, které vám umožní převést zůstatek v USD na EUR a zpět za nejnižší poplatek.

Máte stále nějaké dotazy?
Připojit snímek obrazovky
Chybný formát souboru!
Nahrání souboru se nezdařilo. Prosím, aktualizujte stránku a zkuste to znovu.
Ujistěte se, že jste si předtím, než nás kontaktujete, pečlivě přečetli naši příručku o službách.
Vaše zpráva nebyla odeslána. Je možné, že byla zaznamenána pochybná aktivita. Je požadováno jméno. Name max length exceeded Je vyžadována e-mailová adresa. Nesprávná e-mailová adresa. Je požadována otázka. Question max length exceeded Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat.