popup close image popup close image
Stosujemy pliki cookies (ciasteczka), żeby spersonalizować zawartość strony i analizować ruch na naszej stronie internetowej.
Zgadzam się
Pomoc i Wsparcie
Strona startowaPomoc i WsparcieInstrukcje pomocy dla klientów
Instrukcje pomocy pomoc Często zadawane pytania (FAQ) Najczęściej zadawane pytania Skontaktuj się z nami Kontakty
Nie znalazłeś odpowiedzi na pytania albo potrzebujesz pomocy? Wyślij nam swoje pytania i jeden z naszych specjalistów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Video-przewodnik: jak doładować konto Worldcore za pomocą przelewu bankowego?

Bezpośrednio po utworzeniu konta, saldo Twojego konta USD lub EUR wynosi zero. Można je doładować na kilka sposobów.

Po wskazaniu konta (USD lub EUR), które ma zostać doładowane i wybraniu właściwej opcji system natychmiast wygeneruje instrukcje dla przelewu SEPA lub SWIFT. W przypadku przesyłania środków przez Bankowość Online wystarczy skopiować dane bankowe z okna przeglądarki i wkleić je w odpowiednie miejsca na formularzu przelewu.

Jeśli chcesz zrobić przelew w oddziale banku, możesz wydrukować instrukcje przelewu. Wystarczy kliknąć przycisk „Drukuj” i przedstawić pracownikowi banku wydrukowaną stronę.

Jeśli przelewu bankowego dokonują Twoi znajomi, pracodawca, czy klient firmy, podaj im link do swojej indywidualnej strony z danymi. Jeśli konto zostało zasilone za pośrednictwem przelewu, to środki będą dostępne na Twoim koncie Worldcore w ciągu 1 do 3 dni roboczych.

Pole Dane referencyjne/Szczegóły płatności musi być w pełni zgodne ze stroną z instrukcjami przelewu. Informacje wskazane w szczegółach płatności obejmują numer Twojego konta Worldcore, co ułatwia nam zidentyfikowanie odbiorców Twoich płatności, które przychodzą na nasze konta bankowe.

Otrzymane środki są księgowane na koncie użytkownika Worldcore bezpośrednio po otrzymaniu płatności bankowej.

Doładuj swoje konto przy pomocy dowolnej z obsługiwanych e-walut

Oprócz przelewu SEPA i SWIFT, inną metodą doładowania konta Worldcore są e-waluty obsługiwane przez przelewy w Worldcore. Pełna lista obsługiwanych walut elektronicznych znajduje się w sekcji „Doładuj konto” na koncie Worldcore.

Najpierw wskaż, które z dwóch wewnętrznych kont (USD czy EUR) chcesz doładować, a następnie określ kwotę i sprawdź formularz przed wysłaniem. Jeśli wszystko się zgadza, system Worldcore bezpośrednio przekieruje Cię do bramki płatniczej, abyś mógł sfinalizować operację.

Wewnętrzny przelew od innego użytkownika Worldcore

Każdy posiadacz konta Worldcore może wysyłać i otrzymywać wewnętrzne przelewy pomiędzy innymi kontami Worldcore. Wszystkie transakcje między klientami Worldcore są natychmiastowe i bezpłatne.

Aby przyjąć środki za pośrednictwem przelewu wewnętrznego, wystarczy podać nadawcy siedmiocyfrowy numer konta, który można skopiować z wykazu kont widocznego w prawym górnym rogu na każdej stronie konta.

online payment gateway comparison

Jak doładować konto Worldcore za pomocą karty płatniczej Visa/Mastercard:

Wszyscy klienci Worldcore mają możliwość zasilenia konta za pomocą wszystkich rodzajów kart płatniczych Visa/Mastercard.

Procedura zasilenia karty kredytowej i debetowej na koncie:

Jak zasilić konto Worldcore i zachować kryptowaluty na koncie?

Masz nie tylko możliwość uzupełnienia swojego konta Worldcore o kryptowaluty, ale także utrzymanie salda w kryptowalucie, której użyłeś do zasilenia konta, bez konieczności przekształcania go w fiat. Oczywiście możesz doładować swoje konto korzystając z konwersji, ale ta metoda jest zależna od kursu wymiany walut. Korzystanie z własnych portfeli kryptowalutowych na koncie Worldcore gwarantuje, że ​​możesz zapomnieć o kursach wymiany i swobodnie korzystać z kryptowalut, nawet bez zachowania równowagi w systemie blockchain.

W tej chwili dostępne są następujące kryptowaluty: Bitcoin i Ethereum.

Wymagane czynności, aby załadować konto kryptowaluty:

Video-przewodnik: jak doładować konto za pomocą karty Visa lub Mastercard?

Masz więcej pytań?
Dodaj załącznik
Niepoprawny format pliku!
Nie udało się przesłać pliku. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.
Zanim się z nami skontaktujesz, zapoznaj się z instrukcją użytkowania serwisu
Twoja wiadomość nie została wysłana. Prawdopodobnie wykryto podejrzaną aktywność. Pole wymagane Name max length exceeded Wymagany e-mail. Niepoprawny adres e-mail. Pole wymagane Question max length exceeded Twoja wiadomość została wysłana. Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.