popup close image popup close image
Za účelem personalizace obsahu na našich webových stránkách a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies.
Souhlasím
Nápověda a podpora
domovská stránka WorldcoreNápověda a podporapokyny pro zákazníky
pokyny Nápověda Často kladené dotazy | Worldcore FAQ Kontaktní údaje Kontaktní údaje
Nemůžete najít odpověď nebo potřebujete asistenci? Zašlete nám své dotazy a některý z našich pracovníků vás brzy kontaktuje.

Video průvodce: Jak si dobít účet Worldcore prostřednictvím bankovního převodu?

Ihned po vytvoření účtu budou vaše zůstatky v USD nebo EUR nulové. Dobít svůj účet můžete několika způsoby.

Uveďte, který účet (USD nebo EUR) chcete dobít, a zvolte příslušnou volbu. Systém vám okamžitě poskytne pokyny pro dobití účtu pomoci převodu z banky v rámci sítě SWIFT.
Pokud zasíláte prostředky pomocí internetového bankovnictví, stačí zkopírovat bankovní údaje v okně prohlížeče a vložit je do příslušných polí formuláře ve vašem on-line bankovnictví.

Pokud chcete převod realizovat z bankovní pobočky, můžete si pokyny vytisknout. Stačí kliknout na «Tisk» a vytištěnou stránku s pokyny pro platbu předat zaměstnanci vaší banky.
Provádí-li bankovní převod váš přítel, zaměstnavatel nebo obchodní klient, zašlete jim odkaz na vaši osobní stránku účtu Worldcore, kde jsou pokyny uvedeny.

Nezapomeňte, že pole pro referenční značky platby / údaje o platbě musí být vyplněny přesně tak, jak je uvedeno na stránce s pokyny pro platbu. Informace uvedené v údajích o platbě obsahují číslo vašeho účtu Worldcore, díky čemuž jsme schopni snadno identifikovat příjemce příchozích plateb na vašem účtu.

Na účet Worldcore je částka připsána
okamžitě
po obdržení bankovní platby.

Dobijte svůj účet Worldcore některou z podporovaných e-měn

Pokud chcete svůj účet Worldcore dobít některou z podporovaných e-měn, není nic snazšího! Kompletní seznam podporovaných e-měn je k dispozici v sekci «Dobít účet» na vašem účtu Worldcore.

Nejprve zvolte jeden ze dvou interních účtů (USD nebo EUR), který chcete dobít, a následně uveďte částku. Před odesláním formuláře jej pečlivě zkontrolujte. Pokud je vše v pořádku, systém Worldcore vás okamžitě přesměruje na platební bránu, kde dokončíte operaci.

Interní převod peněz z jiného účtu Worldcore

Každý majitel účtu Worldcore může odesílat a přijímat interní platby z jiných účtů Worldcore. Všechny platby mezi klienty Worldcore jsou okamžité a zdarma.
Chcete-li přijmout finanční prostředky pomocí interního převodu, stačí odesílateli poskytnout 7místné číslo účtu, které si můžete zkopírovat na libovolné stránce svého účtu v pravém horním rohu.

online payment gateway comparison

Jak si dobít svůj účet Worldcore s platební kartou Visa/Mastercard/UnionPay:

Všichni zákazníci Worldcore mají možnost si svůj účet dobít s jakoukoliv platební kartou Visa/Mastercard.

Požadované kroky pro dobití vašeho účtu kreditní či debetní karty:

How to replenish Worldcore account and keep cryptocurrencies in account?

You have not only the opportunity to replenish your Worldcore account with the cryptocurrencies but also to keep your balance in the cryptocurrency you used to load your account, without the necessity to convert it into fiat. Of course, you can recharge your balance, using the conversion, though this method makes you dependent on the exchange rate. Using your own cryptocurrency purses inside Worldcore account ensures that you can forget about the exchange rates and use freely the cryptocurrencies without having a balance in blockchain.

At the moment, the following cryptocurrencies are available: Bitcoin and Ethereum.

Required steps to load your  crypto currency account:

Video průvodce: Jak si dobít účet s platební kartou Visa nebo Mastercard?

Máte stále nějaké dotazy?
Připojit snímek obrazovky
Chybný formát souboru!
Nahrání souboru se nezdařilo. Prosím, aktualizujte stránku a zkuste to znovu.
Ujistěte se, že jste si předtím, než nás kontaktujete, pečlivě přečetli naši příručku o službách.
Vaše zpráva nebyla odeslána. Je možné, že byla zaznamenána pochybná aktivita. Je požadováno jméno. Name max length exceeded Je vyžadována e-mailová adresa. Nesprávná e-mailová adresa. Je požadována otázka. Question max length exceeded Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat.